آموزش راه اندازی ترزور تی Trezor T


در این مقاله شما می توانید نحوه راه اندازی ترزور تی را به صورت قدم به قدم بیاموزید.

1. وبسایت trezor.io را در بروزر خود باز کنید و به قسمت Wallet بروید.

2. در صفحه جدید گزینه Trezor model T را انتخاب کنید.

3. حال پیامی برای شما ظاهر میشود که از شما میخواهد مطمئن شوید که برچسب هولوگرام روی درگاه یواس‌بی دستگاه کاملا سالم باشد. سپس گزینه Continue to Wallet را انتخاب کنید.

4. دستگاه ترزور مدل تی را به کامپیوتر خود متصل کنید. اگر کامپیوتر دستگاه شما را شناسایی نکرد، Trezor Bridge را از قسمت مشخص شده دانلود و نصب کنید.

5. گزینه Install firmware را انتخاب کنید و پس از اتمام اندکی صبر کنید تا دستگاه Reboot شود.

6. گزینه Create a new wallet را انتخاب کنید

7. گزینه Create with Single Backup را انتخاب کنید.

8. روی صفحه نمایش دستگاه گزینه تایید را انتخاب کنید.

9. گزینه Create a backup in 3 minutes را انتخاب کنید

10. در صفحه جدید تیک I understand and I agree را زده و سپس گزینه Continue را انتخاب کنید

11. در صفحه نمایش دستگاه گزینه I understand را انتخاب کنید

12. حال 12 کلمه Recovery seed را که بر روی دستگاه ظاهر میشود یادداشت کنید. برای اسکرول کردن انگشت خود را از پایین به بالا بکشید تا بقیه کلمات را مشاهده کنید.

13. پس از یادداشت کلمات و اطمینان حاصل کردن از درست بودن آنها، روی صفحه نمایش دستگاه، گزینه Hold to confirm را فشار داده و نگه دارید تا به مرحله بعد بروید.

14. در این مرحله بصورت رندوم برخی کلمات از شما پرسیده میشود که با توجه به کلماتی که یادداشت کرده اید، بایستی گزینه صحیح را انتخاب کنید و در دو مرحله بعدی گزینه Continue را انتخاب کنید.

15. در کامپیوتر خود در بروزر گزینه Continue را انتخاب کنید

16. روی صفحه نمایش دستگاه خود گزینه تایید را انتخاب کرده و برای آن یک پین تعریف کنید. پین خود را تایید کرده سپس گزینه Continue را انتخاب کنید.

17. در کامپیوتر خود در بروزر گزینه Continue را انتخاب کنید.

18. گزینه Continue را دوباره انتخاب کرده سپس برای دستگاه خود یک نام انتخاب کنید. در انتها Confirm to continue را انتخاب کرده سپس بر روی دستگاه نامی را که برای دستگاه خود گذاشته اید، تایید کنید

19. در کامپیوتر خود در بروزر گزینه Continue را انتخاب کنید. سپس با فشردن ctrl+D صفحه ترزور را در بروزر خود بوکمارک کنید و دوباره گزینه Continue را انتخاب کنید

20. در این مرحله در صورت تمایل برای در جریان قرار گرفتن از آخرین آپدیت ها و اخبار ایمیل خود را وارد کنید، تیک را زده و گزینه Continue را انتخاب کنید، و در صورت عدم تمایل گزینه Skip this step را انتخاب کنید.

21. گزینه Continue و سپس گزینه Finish را انتخاب کنید.

22. همه چیز آماده است تا شما از کیف پول خود استفاده کنید. برای استفاده از امکانات کیف پول ترزور مدل تی به تصویر زیر توجه کنید.

23. نحوه ارسال و دریافت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *